Sepetim - Herbalife
Fitsepetim.com'a Hoşgeldiniz | Güvenli Alışveriş
                                                                                     YAŞAM KOÇUNUZLA İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

Sepetiniz şu anda boş.

Before proceed to checkout you must add some products to your shopping cart.
You will find a lot of interesting products on our "Shop" page.

Mağazaya geri dön

250 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ

Neden fitsepetim.com sayfasından alışveriş yapmalıyız?

 

Çünkü tüm müşterilerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz faturalı ve garantili satış yapmaktayız gönderdiğimiz ürünler güncel tarihli olup karekodları bakanlık kodları barkotları üzerlerinde bulunmaktadır en uygun fiyatlı ve en güncel tarihli ürünleri sayfamızdan temin edebilirsiniz.

 

Ürünleriniz orjinal mi? Ürünlerinizin fiyatının uygun olmasının sebebi nedir?

 

Tüm satışlarımız faturalı ve garantili şekilde gerçekleştirilmektedir. Tüm siparişlerimiz müşterimizin ismi ne faturalandırılarak gönderilir. Tüm ürünlerimizin üzerinde gerekli bar kodları kare kodları son kullanma tarihleri bulunmaktadır. Müşterilerimize en güncel tarihli ürünleri göndermeyi taahhüt ediyoruz.  Fiyatlarımızın bu kadar makul olmasının sebebi dönemsel olarak kampanyalar düzenleyip mümkün olduğunca çok satış yapabilmek üzerine bir politika uygulamamızdır. Güvenle satın alabilirsiniz.

 

Neden ticari market sitelerinden ya da üçüncü şahıs sitelerinden alışveriş yapmamalıyız?

 

Hepsiburada, Trendyol, N11 ve benzeri market sitelerinde herbalife ürünlerinin satışı kesinlikle yasaktır. Herbalife International, bu tarz web sitelerinde ürün satışını yasaklamasına rağmen bu tarz sitelerde ürün satmaya devam eden satıcılar bulunmaktadır. Ancak kimliklerini gizleyerek satış yapmaktadırlar bu sebeple danışmanlık hizmeti verememektedirler. Yani bu tarz sitelerden alışveriş yaparsanız ürünlerin kullanımı için gerekli olan danışmanlık hizmetinin kati suretle alamazsınız. Bu tarz sitelerde satış yapan satıcılar ürünlerin üzerindeki karekod barkod bilgilerini yakalanmamak ya da tespit edilmemek için usulsüz şekilde değiştirmekte ya da ürünlerin ambalajına zarar vermektedirler.

 

Satın alma sürecinde hizmetleriniz nelerdir?

 

Eğer ürünlerimizi kullanmaya karar verdiyseniz bize sayfada bulunan WhatsApp hattımızdan ulaşabilir hangi ürünleri almanız gerektiği ile alakalı tavsiyemizi alabilirsiniz. Bununla birlikte ürünleri satın aldıktan sonra ürünler elinize ulaştığında iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilir ürünlerin kullanımı konusunda ve nasıl hazırlanması gerektiğini kişiye özel kullanım talimatlarını bizden de öğrenebilirsiniz. Süreç boyunca tüm müşterilerimiz ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanma hakkına sahiptirler. Ayrıca isteyen müşterilerimiz WhatsApp motivasyon gruplarımıza da dahil olabilirler.

 

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

 

Online ödeme, Kapıda nakit ödeme, Kapıda kredi kartıyla ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.
Not: Dilerseniz kapıda ödemeli siparişlerinizi şeffaf kargo ile gönderim sağlayabiliriz. Şeffaf kargo seçeneğimizden faydalanmak için siparişi oluştururken adres kısmındaki müşteri notu kısmına şeffaf kargo yazmanız yeterlidir:))

Sepet