Blog Yazıları

Ronaldo Herbalife

Herbalife artık tüm dünyada adını duyurmuş, dengeli ve sağlıklı beslenme adına kilo kontrolü yapan bir firmadır. Herbalife kilo alma kilo verme ve cilt bakımı gibi konularda insanlara yardımcı olmaktadır. Her bireyin isteği ve ihtiyacı olan farklıdır. Herbalife’a üye olarak bir sağlıklı yaşam koçu eşliğinde ihtiyacınıza ve isteğinize yönelik size en uygun programı yaparak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Herbalife sadece kilo konusunda değil kilo koruma, sporcu beslenmesi gibi konularda da aktif olarak rol almaktadır. Öyle ki dünyaca ünlü futbol oyuncusu C. Ronaldo Herbalife kullanıcısıdır.

Herbalife Sporcu Beslenmesi Nedir?

Herbalife sporcu beslenmesi, spora başlayan kişilere alınan verimin arttırılması için oluşturulmuş bir programdır. Herbalife bu program için sporculara özel ürünler üretmiştir. Sporcu için beslenme çok önemlidir. Sporun faydalarının gözükmesi açısında yiyip içtiklerimize çok dikkat etmeliyiz. Özellike su içmek sporcuların bir numaralı kuralı olmalıdır. Suyun spor sırasında terleyerek vücutta oluşan su kaybını en aza indirmek için bol bol içilmesi gerekmektedir. Kişinin yaptığı spora bağlı olarak neyi ne kadar yiyeceği,hangi ürünleri tüketebileceği ya da herbalife ürünlerinden hangilerini kullanmaları gerektiği ilgili danışmanlar tarafından programlanmaktadır. Herbalife sporcu beslenmesine özel çıkan ürünlere gelin hep birlikte göz atalım.

Herbalife Sporcu Programı Ürünleri

Herbalife H24 Serisi ürünleri sporcular için özel olarak formüle edilmiştir. Bu serideki shake karışımlar sporcu beslenmesinde öğün yerine geçmektedir. Beslenme başlı başına yetmediği gibi sadece sporda yetmemektedir. Bu yüzden herbalife h24 ürün serisini tüm sporcular daha güzel sonuçlar alabilmek için kullanmalıdırlar. Herbalife formül 1 sport, spor öncesinde içilmektedir. Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlayarak daha çok kalori yakmanıza neden olacaktır.

Ünlü futbolcu Ronaldo herbalife ile uzun süredir bağlarını sürdürmektedir. Öyle ki herbalife ürünleri arasında Herbalife CR7 Drive Spor İçeceği Tozu, CR7 Drive Su matarası gibi ürünler bulunmaktadır. Ronaldo başarılı kariyerinde herbalife kullanmaya başladığından beri performansının daha da iyileştiğinin ve arttığını belirtmiştir. Antrenmanları sırasında vücudunun ihtiyacı olan besinleri herbalife ürünleri sayesinde aldığını belirten Ronaldo dünyanın dört bir yanındaki sporculara kullanmaları üzere geliştirilen CR7 Drive tozunu uzman ekiple birlikte hazırlayarak kullanıma sunulmasını sağlamıştır. Egzersiz sırasında vücudun ihtiyaç duyacağı karbonhidrat ve sıvı miktarını karşılayacak şekilde geliştirilen formül ile hem kendisi kullanmakta hem de tüm sporculara önermektedir. Herbalife ile 2013 yılından beri aralarında oluşan sponsorluk ilişkisini Ronaldo 2021 yılına kadar uzatma kararı aldığını açıklamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir